Catler ES 8012

Katalogové číslo:CA40021576
Cena:17.945,- Kč
Záruka:24+12 měsíců
Dostupnost:Skladem
Catler ES 8012

Pákový espresso kávovar s integrovaným kávomlýnkem.

To nejlepší co si můžete přát domů nebo do velmi malého provozu pro přípravu espressa, cappuccina a dalších kávových nápojů.

Integrovaný mlýnek na kávu s kovovými mlecími kameny, Tlak čerpadla 15 barů, Topný systém Thermoblock, Funkce krátkého předspaření Triple-Prime™ pro dokonalou extrakci kávy, Filtry s dvojitým dnem pro začátečníky i baristy, Filtry s jednoduchým dnem pro profesionální baristy, Kapacita zásobníku na kávová zrna 200 g, Nastavitelná hrubost mletí kávy, Přednastavené dávkování mleté kávy nebo možnost vlastního nastavení
Programovatelné dávkování vody: a) přednastavené dávkování vody, b) možnost vlastního nastavení, c) manuální dávkování vody, Extrakce kávy při teplotě 96 °C, Funkce „DryPuck“ - elektronický ventil pro odstranění přebytečné vody z kávy napěchované ve filtru po ukončení extrakce, Parní tryska s nástavcem z nerezové oceli pro napěnění mléka, Nastavitelná poloha parní trysky pro pohodlnější obsluhu, Automatické vypuštění zbytkové vody z topného systému po použití funkce páry, Automatické přepnutí do režimu úspory elektrické energie po 30 min. nečinnosti, Automatické vypnutí po 2 hod. nečinnosti

Příslušenství: nerezová nádobka pro napěnění mléka, odměrka na kávu, integrovaný tamper s možností vyjmutí, čistící pomůcky

Příkon: 1300 W
Použité materiály: slitina ušlechtilých kovů a nerezová ocel
Rozměry (š×h×v): 33,7 × 31 × 36,9

Espresso přístroj s mlýnkem na kávu

Nejlepší káva je čerstvě namletá
Namletá káva zůstane opravdu čerstvá jen několik minut, protože aromatické oleje, které vytvářejí pěnu, rychle oxidují. Nejlahodnější espresso proto připravíte z čerstvě namletých kávových zrn.

Filtrační systém pro kvalitnější vodu
Uhlíkový filtr snižuje obsah chlóru, těžkých kovů a některých pesticidů, které mohou být přítomny v pitné vodě. Filtrovaná voda má lepší chuť a zároveň je šetrnější k přístroji, protože omezuje vytváření vodního kamene uvnitř přístroje.

Integrovaný mlýnek
Integrovaný mlýnek s kovovými mlecími kameny umožňuje nastavení různé hrubosti mletí. Hrubost namleté kávy ovlivňuje proces extrakce a chuť výsledného espressa. Pro komfortnější obsluhu je mletá káva dávkována přímo do filtru.

Elektronický ventil pro odstranění přebytečné vody
Elektronický ventil odebírá přebytečnou vodu z kávy napěchované ve filtru vždy po ukončení extrakce. Výsledkem je suchá kávová sedlina, kterou snadněji odstraníte z filtru.

Fotogalerie

Catler ES 8012
Catler ES 8012
Catler ES 8012
Catler ES 8012